На Васкрсни уторак, Његово преосвештенство епископ сремски Г. Василије служио је Свету архијерејску литургију у манастиру Ђипша. Саслуживало му је монаштво и свештенство Епархије сремске, а за певницом је било монаштво наше епархије на челу са јеромонахом Клеопом (Стефановићем), професором…



















