Његово Високопреосвештенство Архиепископа сирмијског и Митрополита сремског Г.Г. Василија у дворишту храма Ваведења Пресвете Богородице у Инђији је дочекало свештенство, благоверни народ и ученици веронауке инђијских школа ОШ „Петар Кочић“ и ТШ „Михајло Пупин“ са вероучитељима и учитељицама. Испред архијереја…



















