У петак треће седмице Великог поста ученици гимназије “Сава Шумановић”, предвођени својим вероучитељем, присуствовали су Литургији пређеосвећених Дарова, богослужењу које се служи средом и петком у току Васкршњег поста. Свету Литургију служио је протојереј-ставрофор Ђорђе Марић, а ученици су своје…



















