Милошћу Божјом а по благослову Његовог преосвештенства Епископа сремског господина Василија, 11. јула на празник преноса моштију Светих безсребреника Кира и Јована и Сетих мученика Дабробосанских и Милешевских осветисмо Крст који је потом постављен на новоизрађену куполу коју смо подигли…



















